Rain-Life Compact Su Arıtma Sistemi

Rainbow Rain-Life Compact

Alkaline Hydrogen Water Compact, evinizde kusursuz bir su artıma sağlar. Hücrelere zarar veren serbest radikalleri etkisiz hale getirerek vücudumuzu korur. Dünyanın bir numaralı su arıtma sistemlerinden biri olan Rainlife Compact, kusursuz bir filtreleme sunar.

Teknik Özellikler

Vücudun pH dengesini korur, alkali değerleri ile enerji ve zindelik sağlar. Hücresel nemlendirme ve detoks etkilidir. Vücuttaki asidik atıkların temizlenmesine yardımcı olur. Sebzelerdeki vitamin ve mineralleri korur.

ModelRainbow Rain-Life Compact
Uluslararası GarantiVar
Filtre Alkali Hidrojen Su Filtrasyon Sistemi.
Websitewww.sayatek.com

Rainbow RainLife Compact

 • Dünyanın bir numaralı su arıtma sistemi

 • Vücudun PH dengesini korur

 • Alkali değerleri ile enerji ve zindelik sağlar

 • Hücresel nemlendirme ve detoks sağlar

 • Vücuttaki asidik artıkları temizler

 • Sebzelerdeki vitamin ve mineralleri korur

Hayatınızı Değiştirir!

Alkaline Hydrogen Water Compact, evinizde kusursuz bir su artıma sağlar. Hücrelere zarar veren serbest radikalleri etkisiz hale getirerek vücudumuzu korur. İçeriğinde antioksidan bulunduran besinler (SIVI ve katı) serbest radikallerin ve toksinlerin oluşumunu engeller ve yaşlanma etkilerini azaltır. Rain-Life Compact, ulaşabileceğiniz en önemli antioksidan kaynaklarından biridir.

Vücudun pH Dengesini Düzenler!

 • İnsan vücudu homeostazi (Organizma iç ortamında normal değerlerin korunması hali) fonksiyonuna bağlı olarak vücut sıvısımı pH 7,365 seviyesinde tutmaya çalışır. Buna bağlı olarak, vücut her organında dengesini korumaya çalışır ve bunun için pankreastaki 8,8 seviyesindeki en yüksek pH değerine sahip alkali vücut sıvısını kullanır. Diğer yandan vücuttaki asidik oluşum ise sürekli olarak vücudun kendini korum işlevini zayıflatmaktadır. Tüm bunlar olurken görünürde hiçbir hastalık belirtisi olmaz. İyi bir pH dengesi yakalayın, iyi hissedin.
 • Çeşme suları ve diğer su çeşitleri pozitif ORP değerine sahiptir. Normal bir çeşme suyunun değeri + 250 mV ila + 400 mV arasındadır ki ve bu suyun oksidasyon engelleme veya indirgeme potansiyeli olmadığı anlamındadır. Yapılan testler birçok şişelenmiş suyun ORP değerlerinin yaklaşık + 200 ila + 300 mV olduğunu, yani neredeyse çeşme suyu ile aynı değere sahip olduklarını göstermektedir. Rain-Life’dan elde edilen alkali antioksidan su, seçilen pH ayarına ve kullanılan sudaki minerallerin miktarına bağlı olarak, -200 ila -500 mV arası ORP değerine sahiptir. Bu, alkali antioksidan suyun çok yüksek oksidasyon indirgeme gücüne yani antioksidan özelliğe sahip olduğunu göstermektedir.
 • Oksidation Reduction Potential (ORP), sudaki oksijenin artması yada azaltılması olasılığıdır. ORP ölçümü suyun kalitesini belirler. Ölçüm sonucu pozitif bir değer çıkmışsa bu suyun oksidasyon yani pasilandırma ve bozucu, çürütücü etkilerinin olduğunu, negatif bir değer çıkmışsa bu suyun paslanmayı engelleyici özellikte yani antioksidan güce sahip olduğunu gösterir.

Serbest Radikaller (Aktif Oksijen) Nedir?

Vūcudumuzda oluşan veya dışarıdan vücuda giren kimyasal maddeler olup birçok hastalığın oluşmasında rol oynarlar. Bunlardan özellikle kanser, kalp-damar hastalıkları, cilt hastalıkları, göz ve akciğer hastalıkları önemlidir. Diğer çok önemli bir özellikleri de yaşlanmada oynadıkları roldür. Bilim adamlarının yaptıkları araştırmalar insanların serbest radikaller etkisi sonucu yaşlandıklarını ortaya koymuştur.

Bize Ulaşın!

  K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.

  AnasayfaÜrünlerWhatsapp