Rain-Life Glass Su Arıtma Cihazı

Rainbow Rain-Life Glass

Rain-Life Glass, klasik su arıtma cihazlarının gerçekleştirdiği gibi suyu sadece nötralize etmiyor, suyun eskiden sahip olduğu mineralleri geri kazandırarak suyu alkali hale getiriyor. Bu sayede önce suyunuzu daha sonra da onu tüketen sizleri sağlıklı forma ulaştırır.

Teknik Özellikler

Rain-Life 6+2 Alkali hidrojen su filtrasyon sistemi, evinize sağlıklı suyun ulaşması için en yeni teknolojileri bünyesinde barındıran, dünyanın en iyi su arıtma cihazlarından biri olarak öne çıkmaktadır.

ModelRainbow Rain-Life Glass
Uluslararası GarantiVar
Filtre 6+2
Siltre SistemiAlkaline Hydrogen Water
Websitewww.sayatek.com

6+2 Filtre Sistemi

Rain-Life, klasik su arıtma cihazlarının aksine suyu sadece nötralize etmiyor, suya eskiden sahip olduğu mineralleri geri kazandırıyor ve suyu alkali hale getiriyor. Bu sayede önce suyunuzu, sonra da onu tüketen sizleri sağlıklı forma ulaştırıyoruz. Evinize sağlıklı su getirmek için teknolojimizi sürekli geliştiriyor ve suyunuzu güvenle tüketmenizi sağlıyoruz. Rainlife Glass, negatif ORP değeri ile güçlü antioksidan etkiye sahiptir. Vücudun pH dengesini korumasına yardım eder ve hastalıkları engeller. Yüksek alkali değerleri ile vücudun enerjisini ve zindeliğini arttırır. Olağanüstü hücresel nemlendirme ve detoks sağlar. Antioksidan etkisi ile vücuttaki asidik atıkları temizler, zayıflamaya yardımcı olur. Kanser dahil 50’den fazla hastalığın nedeni olduğu kabul edilen serbest radikalleri nötralize eder. Yemek pişirirken sebzelerdeki vitamin ve mineralleri korur.

Sediment Filtre

Rainbow Rain-Life Glass Alkaline Hydrogen Water su arıtma cihazı, 5 Mikron özel tasarımlı hassasiyeti, sudaki partikül ve tortuları tutmak için kullanır.

Alkali Filtre + Mineral Taşlar Filtresi

Ters ozmostan sonra düşen mineral ve pH oranını ideal seviyelere çıkararak suyun alkali olmasını sağlar. Doğal mineralli taşlar ise suyun olması gereken doğal kaynak suyundaki minerallerin kazanımını doğal yollardan yaparak alkali mineralli su haline getirir.

Granül Aktif Karbon Filtre

Bu aşamada, koku veren maddelerle beraber kllor ve klor bileşenleri, humik asit ve fuvik asit gibi içilebilir sudaki organik maddeler ortadan kaldırılır.

Post Karbon Filtre

Suya hem mineral takviyesi yaparken son karbon ile de suyun son çadırını düzenleyerek suyun daha yumuşak olmasını sağlar.

Membran Filtre

Su içerisinde bulunan iyonların ters ozmos teknoloji ile filtre edilerek doğal bir hal almasını ve insan sağlığına zararlı tüm madde ve bakterilerin filtre edilerek temizlenmesini sağlar.

Detoks Filtre + Ca ve Mg Mineral Filtresi

Vücuda enerji vererek antioksidan negatif iyonların, Kalsiyum ve Magnezyum filtresi ile de ORP değerinin negatif olmasını sağlar.

Bize Ulaşın!

    K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.

    AnasayfaÜrünlerWhatsapp