Rainbow RainOzon Ozon Jeneratörü

Rainbow RainOzon

Günümüz teknolojisinin en etkili ozon jeneratörlerinden biri olan RainOzon, etkili dezenfeksiyon ile her ortamı kusursuz şekilde steril hale getirir. RainOzon, üstün Alman teknolojisi ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

RainOzon, üstün Alman teknolojisi ekipmanlarının bir araya getirilmesi ve Amerikan Rexair Rainbow firmasının Türkiye Distribütörü Rainbow Türkiye Garanti ve güvencesi ile sağlık için satışa sunulmuştur. Rainozon, ürettiği 22 ppm ozon gazı ile, Amerika, Kanada ve Avrupa standartlarında bir ozon jeneratörüdür.

ModelRainbow RainOzon Jeneratörü
GarantiTürkiye & Uluslararası
StandartAmerika, Kanada ve Avrupa
Kalite BelgeleriTS, CE, RoHS
Websitewww.sayatek.com
  • Wi-Fi ile uzaktan kumanda edilebilir.
  • Ortamı en iyi şekilde dezenfekte eder.
  • Türkiye Distribütörü Rainbow Garantili.
  • TS, CE ve RoHS kalite belgelerine sahiptir.
  • Amerika, Kanada ve Avrupa standartlarında.
  • Sebze ve meyve gibi gıdaları yıkayabilirsiniz.

RainOzon Ozon Jeneratörü

-RainOzon, Wi-Fi özelliği sayesinde uzaktan kumanda edilebilir ve programlanabilir. Bu sayede evinizde ya da iş yerinizde bulunan RainOzon ozon jeneratörünü istediğiniz zaman çalıştırabilir, evinize veya iş yerinize gitmeden dezenfekte ederek steril bir ortam sağlayabilirsiniz.

-RainOzon, herhangi bir sarf malzeme ve kimyasala gerek duymadan, elektrik enerjisini (sadece 60W) kullanarak okjijeni ozona dönüştürebilir. Ozon doğaldır, doğadandır. Ozon üretimi gerçekleştiren ve ortamın dezenfeksiyonunu tümüyle sağladıktan sonra yere göçer ve oksijene dönüşerek oksijen miktarını arttırır. Ozon gazı oksijene dönüşürken ardında atık ve kalıntı bırakmaz.

-RainOzon, bir çok testten geçerek TS, CE ve RoHS gibi kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Bu belgeler ile insan sağlığına zararlı olmadığı gibi ev ve ofisinizde bulunan elektrikli ve elektronik eşyalarınıza zarar vermeyeceği belgelenmiştir.

-RainOzon ile elde edeceğiniz temiz su ile herhangi bir ekstra katkı maddesine ihtiyaç duymadan sebze-meyve gibi gıdalarınızı yıkayabilirsiniz. Havanızı temizlerken aynı yerden suyunuzu verecek aparatı sayesinde hem suyunuz temizlenir, hem de sebze ve meyve yıkamada kloru, zirai ilaç kalıntılarını, böcek yumurtası vb istenmeyen bakteri ve virüslerden kurtulabilirsiniz. Rain-Ozon ile güvenle ve sağlıkla kullanabileceğiniz temiz bir su elde edersiniz.

Bize Ulaşın!

    K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.

    AnasayfaÜrünlerWhatsapp