Rainbow SRX Temizlik Robotu

Rainbow SRX 

Rainbow SRX Temizlik Robotu, havadaki partikülleri, alerjen maddeleri, yüzeydeki toz ve kirleri yok etmek için sudan faydalanan bir sisteme sahiptir. Bulunduğumuz ortamdaki havayı yıkar ve soluduğumuz ortamın hava kalitesini maksimize eder.

Teknik Özellikler

Rainbow’un geniş temizleme parçası ve opsiyonel aksesuarları, temizlik sırasında konfor ve esneklik sunar. Tüm yüzeylerde etkili performans sağlayan Rainbow SRX, halı, parke, merdiven, mobilya gibi farklı yüzeylerde kullanım özelliğini bünyesinde barındırır.

ModelRainbow SRX
Türkiye ve Uluslararası GarantiVar
Uluslararası SertifikaVar
Halı Şampuanlama ÖzelliğiVar
Yüzeyler için farklı başlıklarVar
MotorHurricane
Websitewww.sayatek.com

Her Yüzey İçin Opsiyonel Farklı Aksesuar

Rainbow SRX’in geniş temizleme parçası ve opsiyonel aksesuarları, temizlik sırasında konfor ve esneklik sunar. Tüm yüzeylerde etkili performans sağlayan Rainbow SRX, halı, parke, merdiven, mobilya gibi farklı yüzeylerde kullanım özelliğini bünyesinde barındırır.

Parke

Halı

Mobilya

Merdiven

İki Kat Daha Temiz

Rainbow SRX’in benzersiz su filtreleme sistemi, tipik ev kirlerini çeker, buna karşılık mikroskobik partiküller HEPA Natralizatör Filtre Sistemi tarafından yakalanır. Bu iki aşamalı filtreleme kombinasyonu sayesinde evinizdeki kirlerin ve kirleticilerin neredeyse %100’ünü temizler.

Duvardan Duvara Temizlik

Rainbow’un geniş temizleme parçası ve opsiyonel aksesuarları, temizlik sırasında konfor ve esneklik sunar. Tüm yüzeylerde etkili performansKirler, evcil hayvan tüyleri ve kırıntılar, Power Nozzle’ın hareketli fırçası içinde kaybolur. Dairesel hareketli aktif kenarlı fırçalar, erişilmesi zor noktalara ulaşır. Kolay döndürülebilir yapısıyla bir odadan diğerine kolayca geçebilmenizi sağlar. Kauçuk kenarları, duvar ve mobilyalarınızı korur.sağlayan Rainbow SRX, halı, parke, merdiven, mobilya gibi farklı yüzeylerde kullanım özelliğini bünyesinde barındırır.

Islak Toz Uçmaz

Rainbow, kirleri ve kokuları hapsetmek ve evinize doğal olarak temizlenen, suyla yıkanan havayı vermek için en güçlü elemen olan suyu kullanır.

Bize Ulaşın!

    K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.

    AnasayfaÜrünlerWhatsapp