Rain-life Arıtmalı Su Sebili 

Potasyum, Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Demir vücudumuzun ihtiyacı olan minerallerdir. Arıtım sistemleri mikroorganizmalar ve tortularla birlikte bu mineralleri de arıtmaktadır. Ancak Rain-Life 8 kademeli arıtma sistemi sayesinde bu mineralleri tekrar suyunuzun içine ekler.

 

Teknik Özellikler 

Rain-life arıtmalı su sebili, pH 8.0 değerleri ile sizlere sağlıklı ve güvenilir su sunar. Evinizde ve işyerinizde kullanım sağlayabileceğiniz arıtmalı su sebilli dakikada 2 litre arıtılmış su imkanı sağlar. Sediment filtre, Pre karbon filtre, Alkali filtre, UF Membran filtre, Post karbon filtre olmak üzere toplam 5 filtreye sahiptir.

Rain-LifepH 8.0
Orp94
Arıtma KapasitesiDakikada 2 Lt
Filtre Sayısı5
Websitewww.sayatek.com

Rain-Life Arıtmalı Su Sebili Filtre Özellikleri

Sediment Filtre: 5 micron özel tasarımlı hassasiyeti sudaki partikül ve tortuları tutma için kullanılır. Partikülleri tutması hem filtrelerin uzun ömürlü olması hem de daha sağlıklı ve alkali iyonizer su üretmesini sağlar.

FiltreGAC Granül Aktif Karbon Filtre: Suya koku veren maddelerle beraber, klor ve klor bileşiklerini tutarak kendinden sonra kullanılan filtrelerin ömürlerinin ( özellikle membran filtre ) uzamasına ve daha sağlıklı Alkali iyonizer ve temiz su üretmelerine yardımcı olur.

RoMembran Filtre: Su içerisinde bulunan iyonların Ters osmos teknolojisi ile filtre edilerek doğal bir hal almasını ve insan sağlığına zararlı tüm madde ve bakterilerin filtre edilerek temizlenmesini sağlar. Membran filtre bu işlemleri yaparken akışkanlığı kısarak suyun yavaş geçmesini de sağlayarak Alkaliteyi yükseltmede yardımcı rol oynar. Aynı zamanda suyun özel steril bir depoda beklemesi mecburiyetini ortaya koyar.

Alkali Filtre + Doğal Mineral Taşları: Ters osmosdan sonra düşen mineral ve pH oranını dengeleyerek ideal seviyelere çıkararak suyun Alkali olmasını sağlar, doğal mineral taşları ise suyun olması gereken doğal kaynak suyundaki mineralleri kazanmasını doğal yollardan yaparak Alkali ve mineralli su haline getirir.

5- Post Karbon Filtre: Suya hem mineral takviyesi hem de son karbon ile suyun son çadırını düzenleyerek suyun daha tatlı olmasını sağlar.

Post Karbon Filtre: Suya hem mineral takviyesi hem de son karbon ile suyun son çadırını düzenleyerek suyun daha tatlı olmasını sağlar.

Potasyum, Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Demir vücudumuzun ihtiyacı olan minerallerdir. Arıtım sistemleri mikroorganizmalar ve tortularla birlikte bu mineralleri de arıtmaktadır. Ancak Rain-Life 8 kademeli arıtma sistemi sayesinde bu mineralleri tekrar suyunuzun içine ekler.

Alkali, Doğal, Temiz, Kristalize Suyun Faydaları:

• Küçük molekül yapısı ile olağanüstü hücresel nemlendirme sağlar.
• Vücuttaki zararlı maddeleri atar: Detoks etkisi yapar.
• Hücrelerin ideal nem oranına ulaşarak genç kalmasını sağlar.
• Anti-aging etkisi yapar.
• Akciğerler daha rahat çalışır.
• Düşük/Yüksek tansiyon, diyabet gibi hastalıkları iyileştirmeye yardım eder,
• Böbrek ve safra kesesinde taş oluşumunu engeller,
• Bağırsaklardaki emilimi artırarak, yenilen gıdalardan maksimum düzeyde faydalanılmasını
sağlar. Kabızlık gibi sorunları giderir,
• Bağışıklık sistemi çok rahat ve hızlı çalışır. Vücut hastalıklara karşı direnç kazanır.
• Kalp damarları normal, kalp atımı daha elastik olur,
• Eklemlerde kireçlenme romatizma olmaz,
• İshal, Aids,Hepatit, bulaşıcı bakteri ve virüsler, zehirli kimyasallar olmaz,
• Kanda oksijen bol olur, kan daha akışkan olur
• Serbest radikaller nötralize ederek kansere karşı direnci arttırır

    K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.